Блог 3-Б класу Кам'янського ліцею №1 Кам'янської міської ради Черкаської області. Класний керівник: Снігур Галина Анатоліївна
Ранкове коло сьогодні ми провели з першою іменинницею в нашому класі - Сабіною.
Для неї звучали найкращі побажання
Любі діти! Перегляньте, будь ласка, відео. Дотримуйтесь правил безпеки.
Немає коментарів:
Дописати коментар