Блог 3-Б класу Кам'янського ліцею №1 Кам'янської міської ради Черкаської області. Класний керівник: Снігур Галина Анатоліївна
Наші дітки витрачали кошти, які давали батьки на покупку солодощів, сувенірів.
Батьки нашого класу передали для ЗСУ у фонд ліцею більше 1400грн.
Дякуємо всім небайдужим!
Любі діти! Перегляньте, будь ласка, відео. Дотримуйтесь правил безпеки.
Немає коментарів:
Дописати коментар