понеділок, 2 вересня 2024 р.

Розпочинаємо новий навчальний рік 2024 - 2025


 

Закінчились літні канікули.

Сьогодні учні  2-Б класу  зустрівся на першому уроці 
"Україна в серці - перемога в душі".
Звучав Гімн України, пісні. Хвилина Мовчання
Учні виконували творчі завдання.









Звернулись до дітей батьки зі словами - побажаннями успішного навчання, цікавого шкільного життя.






Немає коментарів:

Дописати коментар

Щоб літо було безпечним

Любі діти! Перегляньте, будь ласка, відео. Дотримуйтесь правил безпеки.