вівторок, 11 листопада 2025 р.

Творимо добро разом!


 Напередодні Всесвітнього дня доброти

 соціальний педагог Шкворець Людмила Дмитрівна

провела годину спілкування "Творимо добро разом!" для 

 3-Б класу.

      Метою заходу було поглиблення знань дітей про доброту, довіру та милосердя.
   Третьокласники активно працювали: розшифровували ребуси й філворд, обговорювали та розмальовували приклади "добрих вчинків", а також переглянули повчальні тематичні відео.




      Захід завершився спільним гаслом:

 "Творимо добро разом!"



Немає коментарів:

Дописати коментар

Щоб літо було безпечним

Любі діти! Перегляньте, будь ласка, відео. Дотримуйтесь правил безпеки.