Блог 3-Б класу Кам'янського ліцею №1 Кам'янської міської ради Черкаської області. Класний керівник: Снігур Галина Анатоліївна
вівторок, 11 листопада 2025 р.
Творимо добро разом!
Напередодні Всесвітнього дня доброти
соціальний педагог Шкворець Людмила Дмитрівна
провела годину спілкування "Творимо добро разом!" для
3-Б класу.
Метою заходу було поглиблення знань дітей про доброту, довіру та милосердя.
Третьокласники активно працювали: розшифровували ребуси й філворд, обговорювали та розмальовували приклади "добрих вчинків", а також переглянули повчальні тематичні відео.
Немає коментарів:
Дописати коментар