Блог 3-Б класу Кам'янського ліцею №1 Кам'янської міської ради Черкаської області. Класний керівник: Снігур Галина Анатоліївна
Під час канікул учень нашого класу святкував перший ювілей - 10 років.
Ми змогли привітати Сашу в класі тільки після канікул і дистанційного навчання.
За традицією звучала святкова пісня, щирі вітання від однокласників, солодкий приз.
Любі діти! Перегляньте, будь ласка, відео. Дотримуйтесь правил безпеки.
Немає коментарів:
Дописати коментар